LÜKS VE ZARAFETİ
HARMANLAYAN BİR KÜLTÜR:
WANDA VİSTA İSTANBUL

Mar Yapı, gayrimenkul sektöründeki yenilikçi yaklaşımlarına ve güçlü ortaklıklarına bir yenisini ekledi.Hizmet verdiği birçok sektörün lideri, dünyanın en büyük gayrimenkul şirketi Wanda Group ile stratejik ortaklık kurdu.

Dünyanın en önemli tasarımcılarından Philippe Starck ve dünyanın sayılı otelcilik gruplarından biri olan Wanda Hotels & Resorts'u aynı kompleks içerisinde bir araya getiren Wanda Vista İstanbul projesi, İstanbul’da bulunduğu bölgenin en değerli gayrimenkullerinden biri olacak.

Asya'nın en büyük şirketlerinden Wanda; gayrimenkul, turizm, bilişim, eğlence, sinema, otelcilik ve futbol endüstrilerinde faaliyet gösteren bir dünya şirketi. Dünyanın yirminci, Çin’in en zengin işadamı Wang Jianlin tarafından kurulan Wanda Group, aynı zamanda Çin’in en büyük gayrimenkul şirketidir. Wanda Group, 2020'ye kadar 200 milyar dolarlık varlık, 200 milyar dolarlık piyasa değeri, 100 milyar dolarlık gelir ve 10 milyar dolarlık net kar ile Dünya’nın en büyük çok uluslu şirketleri arasında olmayı hedeflemektedir. Wang Jianlin, Forbes dergisi tarafında “Dünyanın En Güçlü Kişileri” arasında gösteriliyor.

Wanda Vista İstanbul, şehir içi ulaşım ağının oldukça yaygın olduğu bir nokta olan Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alıyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolları, TEM ve E-5 gibi ana arterler, metro ve Metrobüs gibi toplu ulaşım alternatifleri projenin etrafında yoğunlaşmış durumda. Yakın dönemde hizmete açılması planlanan 3. havalimanına en yakın otel olma özelliği ile ön plana çıkan Wanda Vista İstanbul, aynı zamanda Yeşilköy Atatürk Havalimanı’na birkaç dakika uzaklıkta yer alıyor.

Projenin içerisinde yer alan 150 odalı otel, grubun Avrupa'daki ilk oteli olurken; otel binası içinde yer alan 320 rezidans daireyi de Wanda Vista İstanbul işletecek.
Tanıtım Filmi Proje Web Sitesi