News from Us
Kayhan Çavuşoğlu
Mar Yapı Pazarlama Müdürü oldu
31.08.2016
Back
Emlak sektörünün deneyimli ismi Kayhan Çavuşoğlu, Mar Yapı Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürlüğüne atandı. Gayrimenkul sektörünün lider markalarında arazi geliştirme sürecinden pazarlama ve iletişim süreçlerine kadar her aşamada bulunarak uzmanlaşan Kayhan Çavuşoğlu; yeni görevinde de pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarından sorumlu olacak.

Uludağ Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra Bursa Büyükşehir Belediyesi’nde Basın ve Halkla İlişkiler Yöneticisi olarak göreve başlayan Kayhan Çavuşoğlu, reklam ve halkla ilişkiler ajanslarında yöneticilik yaptı. Çavuşoğlu, 2010-2015 yılları arasında Sinpaş GYO, daha sonra Dumankaya İnşaat’ta Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı. Görevi boyunca dijital pazarlama, reklam kampanyaları, marka algısı gibi konularda Socialbakers, Felis, Marketing Türkiye TheOnesAwards, Hürriyet gibi kurumlardan çok sayıda mesleki ödül aldı.

Çavuşoğlu, Mar Yapı’nın Güneşli’deki G Yoo by Phillippe Starck, Bayramoğlu’nda G Marin Managed By Divan, G Rotana ve yeni lansmanı yapılacak projelerden sorumlu olacak.

2006 yılında kurulan Mar Yapı, kısa sürede Türkiye'nin yenilikçi gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri haline geldi. Mükemmeli hedefleyen bir anlayışla imza attığı projeler; Cityscape, WAF, MIPIM Architectural Review gibi uluslararası yarışmalarda ödüller kazandı. Çevreye karşı duyarlı ve modern çizgide öne çıkan projeleriyle, yenilikçi, sürdürülebilir bir yaşam tarzı oluşturan Mar Yapı; G Plus, G Marin Managed by Divan ve G Rotana projelerine imza atarak modern mimarinin şık, işlevsel ve seçkin örneklerini sergiledi.