Başkanın Mesajı

Münir ÖzkökYönetim Kurulu Başkanı

İnceliklerle dolu bir yaşam biçimi...
Başkanın Mesajı
Değerli Mar Yapı Ailesi,

2006 yılında başlayan yolculuğumuzda 10 yılı geride bıraktık. Bu süre zarfında uluslararası standartlarda işbirlikleri, özel mimari yaklaşım, ve gelişmekte olan lokasyon gibi çok özel nitelikler içeren projelere imza attık.

Türkiye’nin otelcilik sektörünün öncülerinden Divan markasının tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışını rezidans hizmetlerine yansıtmasını sağlayarak Divan Residence at G Plus projesini hayata geçirdik. Divan ile işbirliğimizi G Marin managed by Divan ve Divan Residence at G Tower projelerimizle devam ettirdik.

Aynı zamanda yurtdışı işbirlikleri de gerçekleştirerek markamızın değerini arttırmayı ve projelerimizi farklılaştırmayı başardık.

Tasarımları, hayata bakışı ve ayrıcalıklı yaşam felsefesiyle her zaman adından söz ettiren dünyanın yaşayan en ünlü tasarımcısı Philippe Starck ile Miami, Londra, Berlin, St. Petersburg, New York, Moskova, Paris, Buenos Aires, Hong Kong Münih ve Toronto’dan sonra Yoo markasını İstanbul’a taşıyarak G Yoo Inspired by Starck projemizle hayata geçirdik. Ortadoğu’nun en önemli otel zincirlerinden Rotana grubu ile sermaye ortaklığı gerçekleştirerek oluşturduğumuz G Rotana projemiz ile gelir garantili yeni bir yatırım modelini Türkiye’ye taşıdık. Şimdi de dünyanın en büyük gayrimenkul şirketi olma özelliğini taşıyan aynı zamanda Çin’in en büyük şirketlerinden biri olan Wanda Group ile gerçekleştirdiğimiz stratejik iş birliği anlaşmasının ilk ayağını oluşturan G Wanda Vista projesini Mar Yapı ailesi ile buluşturmaya hazırlanıyoruz.

Mar Yapı olarak, sunduğumuz kalite, konfor ve tasarıma karşın uygun fiyat politikamızla lüksü erişilebilir hale getirmeyi misyon edindik. Önümüzdeki dönemde de gayrimenkulde “erişilebilir lüksün” öncüsü olmayı sürdüreceğiz.