Başkanın Mesajı

Münir ÖzkökYönetim Kurulu Başkanı

İnceliklerle dolu bir yaşam biçimi...
Başkanın Mesajı
Ayrıcalıklarla dolu bir hayat için…

2006 yılından itibaren geliştirdiğimiz her projemizde “G” konsepti ile daha fazla insanı buluşturmayı, “G”nin sunduğu ayrıcalıkları yaşatmayı hedefledik.

Yüksek kaliteli ve yenilikçi projelerimizle, herkesin hayal ettiği eve sahip olmasını sağlamak amacıyla çıktığımız bu yolda önceliğimiz her zaman bir ev ya da gayrimenkulden daha çok ayrıcalıkları olan bir hayat sunmak oldu.

Standartları ve sıradanlığı reddeden, hayatı her an istediği gibi yaşayanları bir arada buluşturan projelerimizle ülkemiz, şehrimiz ve insanlarımızın hak ettiği kaliteyi ve lüksü uygun bir fiyata sunarak Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri olduk.

Sadece bir gayrimenkul şirketi değil, Cityscape, WAF, MIPIM Architectural Review ödüllerimiz, dünyaca ünlü tasarımcı Philippe Starck imzası taşıyan projemiz ve birçok uluslararası işbirliğimizle ülkemizin sınırlarını aşarak Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı olduk.

Projelerimizde tasarım aşamasından teslim anına kadar en ince ayrıntıları düşünerek, tüm heyecanımızı ve hayallerimizi “G”nin derinliklerine sakladık. Eşsiz detaylar ve yeni keşifler barındıran; ayrıntılarında lüksü bulacağınız bir dünya yaratma yaklaşımımız ile zamana ayak uyduran projelerimizle sembol niteliğinde projelere imza attık. Şehrin silüetine dokunan projelerimiz ile ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını aralıyoruz.

Başarımızın altında yatan en büyük etmen; farklı ve ayrıcalıklı bir hayat sunmamızın yanı sıra kalitemiz, çevre duyarlılığımız, Mar Yapı’ya ve “G” ye olan tutkumuzdan kaynaklanmaktadır.

Başarılarını herkesin konuştuğu, onlarca şehirde imzası olan ünlü tasarımcı Philippe Starck, Türkiye’de otelciliğin dev markası Divan ve prestijli otel zincirlerinden Rotana’ya kadar çok kıymetli ortaklıklar sayesinde sektöre “G” konsepti adı altındaki projelerimizle damgamızı vurduk.

G Plus, Divan Residence at G Plus, G Marin managed by Divan, G Yoo Inspired by Starck, G Rotana, ve Divan Residence at G Tower’dan sonra Çin’in en büyük şirketlerinden biri olan Wanda Group ile kurduğumuz stratejik iş birliği ile lüks otel zincirinin ilk yurt dışı oteli olan Wanda Vista İstanbul projesini hayata geçiriyoruz. Bunların yanı sıra ilk karma projemiz olan öğrenci yaşam merkezi konseptinde tasarladığımız G Hub ve Bodrum Yalıkavak’ta 10 adet özel villa ve 32 rezidanstan oluşan G Beyond, 2019 yılında hayata geçireceğimiz projelerimiz olacak.

12 yıl gibi kısa sürede mükemmeli yaşatma arzusu, ödüllü mimarimiz, dünyaca ünlü tasarımcılar ve dünyanın en önemli marka ve gruplarıyla iş birliği içinde dünya markası haline gelişimizin tarifsiz gururu ve sizleri bu yaşam alanları ile buluşturmanın anlatılmaz mutluluğunu yaşıyoruz.